محل تبلیغات شما
  مدتی قبل سازمان اعلام کرد که نوشین قاسمی و مسعود نصیری هر دو تاشون فوت شدند و مریم رجوی هم یک بیانیه در این خصوص داد . من اول  خلاصه ای از هر کدومشون براتون مینویسم بعد هم یه مساله مهم براتون میگم . مسعود نصیری یه  بار توی دهه شصت توسط اطلاعات رژیم بازداشت می شود و فکر کنم سال  شصت و چهار یا شصت و پنج بوده که عفو خورده و سپس ازایران فرار می کند . میاد عراق ، بیشتر تو کارهای نظامی و ارتش بود و آدم متخصصی توی کار خودش بود و بهش می گفتن "  محمود موزرمی " . نوشین قاسمی یه بچه توی کشور سوئد به اسم ضحی داشته و دیگه تو عراق نبود شهین بیشتر توی کار مالی و انتفاعی سازمان فعالیت می کرد و توی اون جا مسئولیت هم داشت شهین از کادرا بود . شهین بیشتر توی این کار بود که به اسم خارجی ها توی اینترنت کار مالی می کرد و به اسم خارجی ها کار مالی می کرد . اما من خودم اصلا هیچ صحبتی از بیماری این دو تا یا کرونای اون دوتا نشنیدم و از چندتا بچه های دیگه هم پرسیدم اظهار کردند اونا بیمار نبودن !! . حالا برامون این مساله مطرح شده چه طوری یه دفعه ای سازمان میاد میگه  این دوتا فوت کردند حالا یا اینا کرونا داشتن و سازمان این مساله رو مخفی کرده بود . یا یه چیز دیگه هم هست . سازمان به هر دلیلی سر این دوتا رو زیر آب کرد

ایران قلم - نقد خشونت و فرقه گرایی

ان بی سی: مشکلات جدید جولیانی به علت همکاری با سازمان تروریستی «مجاهدین» ، از سایت NBC news

فرقه ها مدعیان دروغین ، سایت راه نو ، سردبیر

مریم رجوی در آلبانی ، سایت ایران اینترلینک ، آقای محمد حسین سبحانی

توی ,هم ,کار ,سازمان ,یه ,اسم ,می کرد ,به اسم ,کار مالی ,بود و ,اسم خارجی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

❤❤ آسمونی ❤❤ وِرنــــدا « فانوس عشق » David's receptions خانه طراحان سام (مرکز تخصصی چاپ دیجیتال) imalridooms مشكلات recheforpu Lisa's site فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ...