محل تبلیغات شما
بعد از سلام     اولا همانطور که دیروز نوشتم نمیذارم  مسعودرجوی هر کاری خواست با بچه هایی که از سازمان اومدن بیرون و جداشدن بکنه و گفتم که حتما انتقام میگیرم و اگه نره پای احسان خان بیدی رو ببوسه منم انتقام میگرم . برای عزیزای خودم بنویسم همانطور که براتون نوشته بودم انسیه باباخانی محافظ نزدیک مسعود رجوی چند سالی هست بریده و دارن مخفیانه توی یه خونه نگهش میدارن . انسیه بنده خدا رو با چند تا زن دیگه توی خونه که صاحب خونش یه آقای به اسم Andina Peza . نگه میدارن آدرسش هم اینه Tirane 1 / k-024 tr 0875
حالا برو مجبور بشی یه خونه دیگه بخری و انسیه رو جابجا کنی که نکنه یه موقع بیاد راجع به تو حرف بزنه که چی کارا نکردی بعد از این که یه کم دلم خنک شد. برای عزیزای خودم بنویسم . تو چند روز آینده خواهید دید سازمان یه سری آکسیون و کار میکنه که توش پرچم و عکس خودش رو نمیبره . اگه پیام برادر مسعود رو هم بعد از مراسم سالیانه بخونید تهش میگه ما دست هرکی که جمهوری خواه باشه و مخالف رژیم باشه میذاریم تو دستش . البته که این حرف بیشتر یه حرف تبلیغاتیه و عمراْ مسعود رجوی حاضر بشه قدرت رو نه با یه گروه دیگه حتی با برادر شریف و خواهر مریم تقسیم کنه حالا دلیل این کار رو چند روز دیگه براتون میفرستم . برادر غلامرضا به برادران ستاد ی سلام برسون دوستتون دارم!!!

اردوگاه آموزشی تروریستی مجاهدین خلق در آلبانی کل منطقه بالکان را –  Iran-Fanous

ان بی سی: مشکلات جدید جولیانی به علت همکاری با سازمان تروریستی «مجاهدین» ، از سایت NBC news

فرقه ها مدعیان دروغین ، سایت راه نو ، سردبیر

مریم رجوی در آلبانی ، سایت ایران اینترلینک ، آقای محمد حسین سبحانی

یه ,رو ,برادر ,انسیه ,مسعود ,حرف ,بعد از ,خودم بنویسم ,چند روز ,عزیزای خودم ,برای عزیزای

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

samapercand دانلود پروژه و مطالب اموزشی fulltoclittchis گردشگری و سفر John's style هاست - سئو rhythereviv پارس الکتریک گالری عکس پیکس بی پیکس : بروزترین وبلاگ عکس ایران |pixBpix| تخیلات یک نیمه مهندس