محل تبلیغات شما
  مدتی قبل سازمان اعلام کرد که نوشین قاسمی و مسعود نصیری هر دو تاشون فوت شدند و مریم رجوی هم یک بیانیه در این خصوص داد . من اول  خلاصه ای از هر کدومشون براتون مینویسم بعد هم یه مساله مهم براتون میگم . مسعود نصیری یه  بار توی دهه شصت توسط اطلاعات رژیم بازداشت می شود و فکر کنم سال  شصت و چهار یا شصت و پنج بوده که عفو خورده و سپس ازایران فرار می کند . میاد عراق ، بیشتر تو کارهای نظامی و ارتش بود و آدم متخصصی توی کار خودش بود و بهش می گفتن "  محمود موزرمی " . نوشین قاسمی یه بچه توی کشور سوئد به اسم ضحی داشته و دیگه تو عراق نبود شهین بیشتر توی کار مالی و انتفاعی سازمان فعالیت می کرد و توی اون جا مسئولیت هم داشت شهین از کادرا بود . شهین بیشتر توی این کار بود که به اسم خارجی ها توی اینترنت کار مالی می کرد و به اسم خارجی ها کار مالی می کرد . اما من خودم اصلا هیچ صحبتی از بیماری این دو تا یا کرونای اون دوتا نشنیدم و از چندتا بچه های دیگه هم پرسیدم اظهار کردند اونا بیمار نبودن !! . حالا برامون این مساله مطرح شده چه طوری یه دفعه ای سازمان میاد میگه  این دوتا فوت کردند حالا یا اینا کرونا داشتن و سازمان این مساله رو مخفی کرده بود . یا یه چیز دیگه هم هست . سازمان به هر دلیلی سر این دوتا رو زیر آب کرد

ایران قلم - نقد خشونت و فرقه گرایی

ان بی سی: مشکلات جدید جولیانی به علت همکاری با سازمان تروریستی «مجاهدین» ، از سایت NBC news

فرقه ها مدعیان دروغین ، سایت راه نو ، سردبیر

مریم رجوی در آلبانی ، سایت ایران اینترلینک ، آقای محمد حسین سبحانی

توی ,هم ,کار ,سازمان ,یه ,اسم ,می کرد ,به اسم ,کار مالی ,بود و ,اسم خارجی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوید رهایی ارتودنسی خبر نداری از دلم گرمایش عشق reubobbcoolsmer loygrudfasra etmonazi stalammidda ولگردی در اینترنت billige fodboldtrojer tilbud i bedst online butik