محل تبلیغات شما
نه به مجاهدین
مطالب بدون هیچ دخل و تصرفی عینا منعکس می گردد :

آرزوی شادباش برای دوستان خوبم آنها که برای من بسیار  عزیزن
روز گذشته ادمین یکی از رسانه ها که دوست نداشت یه موقع اسم رسانشونو تو کانال بیارم برام یه مطلب فرستاد که کار من در برخورد با ادمین صدای آمریکا اشتباه بوده است.و نباید پاسخ ادمین این شبکه رو توی کانال میگذاشتم برای اینکه بدونید من حق دارم یه عکس از وضعیت بچه های بدبخت سازمان(فرقه رجوی) تو آلبانی رو براتون میذارم. به نظرتون من وقتی می بینم کسی حاضر نیست از حق این بچه ها دفاع کند و به هر دلیل اگر هم نمی خواهد کمک کند چنین پاسخی برای من   ارسال می کند من باید چه کار کنم.  برای اینکه حرف من رو لمس کنید من اول عکس یکی از کادرهای سازمان به اسم فاضله رسولی که اتفاقاْ همسر برادر آقای رجوی هستش تو آمریکا را براتون میذارم  داره تو چه ویلایی عشق  وحال میکنه و با یه پسر تخته نرد بازی می کنه بعد یه عکس میذارم از بچه های سازمان تو آلبانی که باید صبح تا شب برن تو نشست ایدیولوژیک که واینکه باید همه چیزشون رو طلاق بدن . بابا به خدا ما دیگه چیزی برا طلاق نداریم. .شما حتی تو بدترین کشورها و زیر دست خونخوارترین و مستبدترین دیکتاتورها حتی تو داعش باشید زن و بچه دارید  یواشکی هم که شده به اینترنت دسترسی دارید اما  ما داریم جایی زندگی می کنیم که اصلاْ توش  برای یه عده این چیزها حرومه  ولی برای مسئولاش حلال حلاله ببین حالا یکی دو ماه سازمان نذاره کسی بفهمه چند نفر توی سالن ورزشی قرنطینه شدن و کرونا اومده توی اشرف سه  ، بالاخره بعد از چند ماه باید بگه اینا برا سرطان و سکته مردن بالاخره گند کرونایی شدن در میاد اون موقع بهتون میگم یادتونه چقدر به شما گفتم و شما توجه نکردین .

ان بی سی: مشکلات جدید جولیانی به علت همکاری با سازمان تروریستی «مجاهدین» ، از سایت NBC news

فرقه ها مدعیان دروغین ، سایت راه نو ، سردبیر

مریم رجوی در آلبانی ، سایت ایران اینترلینک ، آقای محمد حسین سبحانی

تو ,یه ,بچه ,رو ,سازمان ,ادمین ,یکی از ,یه عکس ,بچه های ,برای اینکه ,تو آلبانی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عکس جدیدترین و شیکترین مدلهای لباس شب مجلسی زنانه و دخترانه Susan's receptions وبلاگ استعدادهای پارسیان fritasanga پژوهش سرای دانش آموزی رازی ناحیه یک سنندج Tabligh in English انجام طراحی نمای ساختمان و تائیدیه کمیته نما rihan واژه های از جنس آسمان شیراز موزیک