محل تبلیغات شما
مطالب عینا بدون هیچ دخل و تصرفی منعکس می شود :
امروز می خوام یکی از کاریی که تو سازمان یادگرفتم رو بهتون نشون بدم . نمیدونم چقدر بدونید پولشویی چی هستش و چه طوری پولشویی میشه کرد. شاید برای خیلی ها زیاد این مشخص نباشه و ازش سردرنیارن ولی من می خوام خیلی مستند و بدون هیچ شکافی اون رو براتون نشون بدم. به قول معروف یه پولشویی رو براتون ماده کنم.از شانس بخش مالی سازمان  من یه مدت دنبال این بودم بدونم سازمان به بریده ها و جداشده ها خصوصاْ شورایی ها و بچه های کادر اصلی سازمان چقدر پول میده تا بتونه دهن اونا را ببنده . به یک موضوع خیلی جالب برخوردم و رفتم ته توش رو درآوردم.اگر یادتون باشه سازمان سر (سه تن از اعضای سابق و جداشده شورای ملی مقاومت) آقایان کریم قصیم و و یغماپی خیلی بهش فشار اومده بود که چرا اینا بریدگیشون رو علنی کردن و نیومدن پول بگیرن و سکوت کنن و یه سری بیانیه ها صادر کرد ولی سازمان انقدربا دست پاچه گی عمل کرده بود که بر خلاف همیشه که مراقبه گندکاری بخش مالی اش درنیاد یه کار احمقانه کرد. توی بیانیه یغماپی اونجا که می خواست بگه ما رفتیم با زن وی تسویه جساب کردیم یه سند گذاشت مربوط به نفری که رفته بود و با اون زنه تسویه حساب کرده بود. کسی که از سوی سازمان رفته بود تسویه کرده بود ،  حمید عسگری بیاضی از بچه های بخش مالی سازمان که اصلاْ تو برنامه ها نمیره ، ظاهر نمیشه  و اصلاْ بچه های دفتر سازمان تو لندن تابحال ندیدنش .اما حمید به غیر از شرکتهایی که با بچه های بخش مالی سازمان داره یک شرکت دیگه داره به اسم تلورانس (ایران اید) .شرکت حمید تو لندنه جایی که سازمان کارای پولشوییش رو  یه بخشیش رو تو اونجا انجام میده  کار شرکت تلورانس چیه ؟ کارایی به ظاهر خیریه !!! مثلاْ‌ میره  تو آفریقا جنگل درست می کنه و درخت می کاره .اما این شرکت تلورانس همون ایران اید که یه بار با اون ازسوی مقامات قضایی اروپا برخورد شده بود و بسته شده بود. سندش کو ؟ اینجاست.  حالا اگه بخوام براتون ساده بگم این طوری سازمان پول های سیاهی رو جمع می کنه مثلاْ‌ تجارت مواد مخدر که یه بارم یکی از اعضای سازمان بنام  سیاوش بیشه ورز عنصر دیگه بخش مالی سازمان هست تو لندن  سر قرار خرید و فروش مواد مخدر به ارزش  ۹ میلیون پوند بازداشت شد (اسنادش رو می تونیند تو بانک دستگاه قضاپی انگلستان ببینید) آری سازمان اینگونه پول های کثیف رو جمع می کنه و می بره توی شرکتهای عالم المنفعه و بعد برای مقاصد تروریستی هزینه می کنه:  
(تصاویر بقیه اسناد در ادامه مطلب)
https://imgurl.ir/uploads/w837938_.jpg
نه به مجاهدین

ان بی سی: مشکلات جدید جولیانی به علت همکاری با سازمان تروریستی «مجاهدین» ، از سایت NBC news

فرقه ها مدعیان دروغین ، سایت راه نو ، سردبیر

مریم رجوی در آلبانی ، سایت ایران اینترلینک ، آقای محمد حسین سبحانی

سازمان ,رو ,تو ,یه ,های ,ها ,بخش مالی ,می کنه ,بچه های ,مالی سازمان ,کرده بود

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Goedkope en goede kwaliteit voetbalshirts online verkoop گلچین مطالب وب Michelle's notes ranlinonria Belle Reine jill valentine بیجار، شیرین بلاغ Edward's page باس نت ثبت لوگو - ثبت شرکت مسئولیت محدود Marion's collection