محل تبلیغات شما

مطالب عینا بدون هیچگونه دخل و تصرف منعکس می گردد :
"" اگه یادتون باشه وقتی تو آلبانی بودیم و ساختمونا پراکنده بود و صنفی ضعیف بود و مشکلات زیاد بود و خیلی سختی بود خواهر مریم تو نشست چی گفت می گفت ما تو اوور هم خیلی مشکل داریم و سقفش آب میده !! چندتایی تو اطاقیم. من که همون موقع هم باور نکردم حالا یه سری عکس یه کسی که نمیدونم کیه برام فرستاده سعی می کنم هر چند وقت یه بار یه سری هاشونو براتون بذارم. اولین سری عکس مربوط به عکس گردش شبانه و خیابون گردی یه سری از نوک ستون هاست ، آره نرگس عضدانلو(دخترمریم رجوی) ، یادتونه کی یه زمانی می خواست مسئول بشه ، یه سری براش حرف داشتن که سنش پایینه ، ولی سازمان خیلی دوست داشت بهش مسئولیت بده . آره زمانیکه مردان تو عراق حق نداشتند والان  آلبانی هم حق ندارن برن بیرون چون خطرناکه !! و  ما رو می کشن .  کادرهای بالا که اطلاعات بیشتری دارن اونم زنها اونم شبها می رن تو  خیابونای اروپا می گردن. معلومه اگه سازمانم به من این طور حال میداد تا آخرش با سازمان بودم. خاک تو سر من که این همه سال مثل احمقا زندگی کردم ولی یه کاری می کنم شماها هم کوفتتون بشه. بفهمید نمیشه یه عده آدم رو خر کرد و سوارشون شد. ""

عکس نرگس عضدانلو نفر تروریست منافقین

ان بی سی: مشکلات جدید جولیانی به علت همکاری با سازمان تروریستی «مجاهدین» ، از سایت NBC news

فرقه ها مدعیان دروغین ، سایت راه نو ، سردبیر

مریم رجوی در آلبانی ، سایت ایران اینترلینک ، آقای محمد حسین سبحانی

یه ,تو ,سری ,هم ,، ,خیلی ,یه سری ,بود و ,من که ,سری عکس ,می کنم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Patricia's notes موسسه سرشت عشق ابد«سعا» وبلاگ خبری سرگرمی ومپایر Priscilla's memory وبلاگ رسمی امیرعلی مهاجری گروه تاریخ شهرستان بیجار ادیبان 2020 James's page mipekyrre خرید عینک آفتابی مردانه | سان آرنا