محل تبلیغات شما
مطالب بدون هیچ دخل و تصرفی عینا براساس اظهارات یکی از اعضاء منعکس می گردد :

" سلام از اینکه چند روز نیومده بودم ، 
چند روزی بود ماموران اقا غلامرضا دنبال پیدا کردن بچه  هایی بودن که تو قرارگاه آلبانی  یواشکی با بیرون از تشکیلات  ارتباط داشتن . کلاْ  چند ماهی هست تمام مانیتورهای همه بچه ها کنترل میشه ، از این بگذریم چند تا چیز که به نظر خودم جالب اومد رو می خوام براتون بنویسم ، اول اینکه نمیدونم مقاله لوموند رو در خصوص کرونا تو محله اوورسواز که سازمان توی اونجا مقر داره خوندید یا نه کلاْ مقالش راجع  به کرونا تو محله ای که سازمان دفتر داره هستش ، من نمیدونم کل آلبانی دو میلیون و خورده ایه بعد تو همه شهرها شهری که سازمان مقر داره کرونا میاد تو فرانسه جزو  اولین محله هایی که کرونا می اد محله اورر که سازمان دفتر داره ، حالا دارم لیست اسامی کل کروناهایی سازمان تروریستی مجاهدین تو اروپا و آمریکا فوت شدن رو در میارم به موقعش میریزم تو کانال. نمیدونم اخبار سازمان رو پیگیری می کنید یا نه کلا تو سازمان رسم اینه مثلاْ‌مادر یه هوادار حتی علاقه ای هم به سازمان نداشته باشه از دنیا بمیره سازمان براش پیام  میده و مریم تسلیت میگه حالا تو یه ماه اخیر حداقل ده تا از هوادارا که تا حالا من اسمشون رو دراوردم و ممکنه بیشتر اینها باشه از دنیا رفتن ولی سازمان یه خبر هم نداده
حالا تصویر مقاله لوموند رو براتون میذارم.
نکته بعد اینکه برای برادر مسعود و خواهر مریم !!!!؟؟؟ این موضوع حیاتی شده که توی قرارگاه کرونا نیومده  و ما دروغ نگفته بودیم برای همین قرنطینه ای کردن که کرونا که هیچ ، هیچ ویروسی نمیتونه بیاد تو قرارگاه ولی یه مشکلی این وسطه دارن اونم اونایی که کرونا گرفته بودن رو چی باید بگن. الان این خیلی تو قرارگاه مرسوم شده فلانی که مریضه سالها بود مریض بود مشکل تنفس و قبلی داشت یعنی اینقده میگن تا برای بچه های توی داخل قرارگاه هم باورپذیرشه واقعاْ شیطون رو درس میدن
حالا من دارم چند روزی فکر می کنم چه طوری دست برادر مسعود !!!!؟؟؟؟ رو رو کنم ، چون اگه بتونم این رو ثابت کنم هر کی دیگه از مسئولان سازمان دفاع کنه احمقه .

ان بی سی: مشکلات جدید جولیانی به علت همکاری با سازمان تروریستی «مجاهدین» ، از سایت NBC news

فرقه ها مدعیان دروغین ، سایت راه نو ، سردبیر

مریم رجوی در آلبانی ، سایت ایران اینترلینک ، آقای محمد حسین سبحانی

تو ,سازمان ,رو ,کرونا ,، ,قرارگاه ,که سازمان ,که کرونا ,تو قرارگاه ,کرونا تو ,رو در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

torteardmillwall دیزی نیوز، اخبارک درگوشی، دیزی کالا آموزش زبان آلمانی unenvoipel کلبه ی زیست شناسی hadelonglea شاه کمان trativknoblym Alphonse's site فروش پوکه صنعتی لیکا ساوه / پوکه لیکا 09183776025