محل تبلیغات شما
مطالب عینا از زبان یکی از اعضای فرقه تروریستی بدون هرگونه دخل و تصرفی نقل می گردد :
"خواهش میکنم  چند دقیقه وقتتون رو بذارید این چیزی رو که می نویسم بخونید. سعی میکنم خیلی خلاصه بنویسم.
از دهه شصت مسعود رجوی اول هر سال تو مراسم عید نوروز میومد میگفت امسال سال آخر سرنگونی رژیم ملاهاست و دیگه این سال سال آخره توی این نشستها مسعود آسمون ریسمون میبافت که همه تحولات دنیا و ایران به نفع سازمانه و رژیم نفسهای آخرش رو میکشه. تا قبل از دست دادن پایگاه اشرف علیرغم اینکه وعده های برادر مسعود عملی نمیشد ولی  برای هیچ کس سیوال نمیشد چرا این وعده ها عملی نشده و عملاْ وعده برادر مسعود عملی نشده.
از زمانیکه رفتیم لیبرتی خصوصاْ از وقتی که اومدیم آلبانی کم کم یه مساله تو سازمان مطرح شد که این وعده ها همه الکیه و عملاْ هیچ اتفاقی نیافتاده سیوال بچه ها این بود که اشکال نداره ا سرنگونه نشدن ولی اینکه یه نفر می آد اول هر سال به بچه ها میگه دیگه سال آخره ولی عملاْ نمیشه این خنده داره.  حرف یه سری بچه ها تو نشست این بود که حالا که اومدیم آلبانی اسلحه نداریم هم مرز ایران نیستیم و فاصله تا ایران زیاد شده وعده سرنگونی خنده داره.    اما سال نودوهفت بود که برادر مسعود تو نشست نوشتاری خودش اومد گفت آخرین وعده سرنگونی بهمن نودوهفت هستش که این تاریخ دیگه تمدید نمیشه بهمن نود وهفت اومد و هیچ چی نشد. بعد امسال هم دوباره حالا سال سرنگونی به میلادی اعلام شده و دیگه تاریخ سرنگونی شمسی نیست.  خوب تا اینجا بیشتر کسایی که نوشته های من رو می خونن احتمالاْ‌میدونن. اما  حرفم اینه  تو شرایطی که  تقریباْ نصف بیشتر بچه ها بیشتر از پنجاه سال دارن . حداقل هزاران کیلومتر سازمان با مرز ایران فاصله داره سازمان اسلحه و پادگان نداره از چهارهزار نفر نیروهای سازمان دو هزار و دویست خورده ای موندن سازمان دیگه صدام رو نداره و البانی هم فقط برای پول پست سازمانه و امکان نداره پای کار  کارای نظامی بره .  سازمان با همه گروه های علیه رژیم ملاها مشکل داره و عملاْ‌علیه همه اونا رسماْ شعار می ده. تو سازمان دیگه ستادی به معنای واقعی ستاد ارتش نداریم و عملاْ یک ستاد کوچولوی شکلی   شده کادرای کیفی ستاد ارتش و نفرات نظامی یا جداشدن یا کشته شدن . هر چند سازمان رفته تو اینترنت و شبکه های اجتماعی داره کار می کنه ولی اگه من سازمان رو می شناسم از این روشها نمیتونه خودش رو به اثبات برسونه و … چند ماهیه می بینم یه تعدادی از بچه های ساده و بیچاره سازمان که عموماْ‌سازمان از احساسات اونا حسابی بهره برداری میکنه  یه حرفی میزنن که همه حرفم رو اینه. اینا میگن شاید خدا خواست امسال رفتیم ایران در خونمون رو زدیم و رفتیم خونمون. . . .
عربده کشی مسعود رجوی جلاد بعد از بیست سال | خبر24

ان بی سی: مشکلات جدید جولیانی به علت همکاری با سازمان تروریستی «مجاهدین» ، از سایت NBC news

فرقه ها مدعیان دروغین ، سایت راه نو ، سردبیر

مریم رجوی در آلبانی ، سایت ایران اینترلینک ، آقای محمد حسین سبحانی

سازمان ,رو ,سال ,تو ,ها ,وعده ,بچه ها ,و عملاْ ,بود که ,برادر مسعود ,وعده ها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

slatheraldia دانلود فیلم جدید خارجی loygrudfasra فوق لیسانس مهندسی مکانیک پیام نور شمیرانات الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم تسبیح سیاسی علوم ماورا عشــقـــــــ چیــــستــــ ؟؟؟ Marvin's page زندگی زیباست