محل تبلیغات شما
مطالب بدون هرگونه دخل و تصرفی از زبان یکی از اعضای فرقه تروریستی رجوی منعکس می گردد :

چند نکته مهم در خصوص  گزارش پلیس آلبانی در خصوص (فرقه تروریستی) سازمان مجاهدین خلق :
نمیدونم این گزارش که تو مارس  تهیه شده را دیدید یا نه لینک اون رو براتون میذارم ، اما چند نکته در خصوص این گزارش و مسائل درونی سازمان ،  کل بچه های سازمان تو مارس ۲۰۱۸  تو آلبانی۲۶۲۱ بوده که ۸۰ تا جداشدن و ۶۵ تاغیرقانونی رفتن و ۱۱ هم فوتی داشتن اول برام این مهمه هیچ کدوم از این کادرا حتی جرات ندارن  بگن چرا از چهارهزار خورده ای شدیم دو هزار و خورده ای ظرف چند سال کم . بعد پلیس آلبانی میگه اینا  مثل زمان همکاریشون با صدام هستن و مناسبات فرقه ای دارن و ….  ولی  در حالیکه همه حتی پلیس آلبانی بعد اینکه سازمان تنها دو سال بود اومده بود  سریع این رو فهمید که اینها فرقه و مستبد هستند ولی به خاطر پول هیچ کسی حاضر نیست یه فشار به اینا بیاره یه ذره فضا رو باز کنن  .  اما این چیزی رو که از برنامه های برادر مسعود فهیمیدم سعی میکنم براتون خلاصه بنویسم.  مسعود همه فکرشو گذاشته به هر طوری شده به آمریکایی ها ثابت کنه هر اتفاق اشوب و اعتراضی تو ایران هست سازمان توش نقش داره مسعود فکرش اینه باید به اروپایی ها و آمریکایی ها ثابت کنه سازمان مهم و دیگران هیچن
سازمان امسال داره به هر دوز و کلکی شده با پول شده با فریبکاری و کارکردن به اسم دیگه  ، گروه های مخالف رژیم شده با مغزشویی بدبخت بیچاره ها شده میخواد آدما رو تو ایران وادار کنه یا شعار بنویسن یا برن کوکتل مولوتف بندازن تو  بسیج و حوزه های رژیم  خیلی خیلی زیاد. انقده که بتونه به ارووپایی ها و ترامپ ثابت کنه بقیه گروه های مخالف ا بیخود و مفت خورن و این سازمانه که میتونه تو ایران سرنگونی کنه .  تمام مسئولای سازمان خوب میدونن این بدبختا که به خاطر پول میرن شعار مینویسن سریع بسیجیا می گیرنشون ولی احمق همه فکرش اینه که همه بگن تو بهترین دشمن ایی.  یادتونه تو پرونده حمید نوری که اقای مصداقی گفت این کار ما بوده نمیدونید چقدر به اینا برخورده بود و داشتن آتیش می  گرفتن که پرونده اعدامهای سال ۶۷ برای ماست و اونوقت این دستمالچی نظام اومده و داره سازمان رو پس می زنه . اگه بعد از این همه مدت که مطالبم رو   خوندید و قبول دارید که مغز برادر مسعود را میدونم دارم بهتون میگم امسال سال مهمی برای سازمانه به نظر من مسعود و برادر شریف اینو فهمیدن اگه امسال کاری نکنن کار سازمان تمومه دیگه برای همین امسال برای من عین روز روشنه سازمان امسال هر کاری بتونه میکنه .
لاف در غربت فرقه رجوی | انجمن نجات

ان بی سی: مشکلات جدید جولیانی به علت همکاری با سازمان تروریستی «مجاهدین» ، از سایت NBC news

فرقه ها مدعیان دروغین ، سایت راه نو ، سردبیر

مریم رجوی در آلبانی ، سایت ایران اینترلینک ، آقای محمد حسین سبحانی

سازمان ,تو ,رو ,  ,مسعود ,امسال ,شده با ,تو ایران ,پلیس آلبانی ,ثابت کنه ,خورده ای

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Albert's info Kim's site Christopher's receptions orunetoc arpeodroptab poyreiderdi bronenhosro مطالب اینترنتی نمایندگی فروش بیسیم کنوود / بیسیم موتورولا , 09122022286 lipeltachi